Yetkili ServisÇelik Kapı Tamiriİstanbul

Multlock Çelik Kapı Tamiri

Multlock çelik kapı tamiri ekonomik fiyatlarla size sunulmaktadır. Sizde hizmet almak isterseniz iletişim kurabilirsiniz.

Multlock Çelik Kapı Tamiri

Multlock çelik kapı tamiri firması olarak kapıların arızasından bahsedelim. Çelik kapıların sert kapanması en çok karşımıza çıkan problem ve sorundur. Göye ayarı ve menteşe ayarı yapılarak çözüme ulaştırılır. Eğer bunlarda çözüme ulaşmıyorsa mutlaka bizi multlock çelik kapı tamiri aramanız gerekir. Çelik kapılarda menteşe kasılması ve kırılması bunun sebebi menteşe yağsız kalıyor uzun süreyle. Mutlaka bizi aramanız gerekiyor. Çelik kapı kilit arızası dış etken (darp) bozulmadan güvenlik seviyesi yüksektir. Bakım gerektiren sistemdir. 

Çelik Kapıda Fitil Arızası

Çelik kapıda fitil arızası oluşabilir. Fitiller sert ve silikon yapıdırlar. Bu yüzden problem yaşanabilir. Çelik kapı düşmesi ve zemine sürtmesi menteşelerin düşmesinde oluşan arızadır. Çelik kapılarda hırsızlık girişimindeki hasar. Kapının kanadı ve kasa yanağındaki ezilme, büzülmeler, kırılmalar ve kilit ayarının bozulmalarından oluşur. Dış kapılarda sıcak ve soğuk genleşmesinde oluşur. Mevsimsel sebeplerden ötürü oluşur.

Çelik Kapı Garantisi

Çelik kapıların garanti süresi ortalama 2 yıldır. Fakat yıllar geçmesine rağmen kapılarımız sapasağlam kalır. Multlock çelik kapı tamiriaramanız gerekir. Kapı tamir diyorsanız bizi aramalısınız. Ne kadar kilit değiştirseniz de emin olun bizden daha iyisini yapamazsınız. Hatta anahtar veya kapınız kilitli kaldığında bizi arayabilirsiniz!

Çelik kapılarda ki arızalar günümüzde çok yaşanan durumdur. Hele ki hırsızlık olaylarında kesin. Multlock çelik kapı tamiriaramanız ve ulaşmanız gerekir. Anahtar ve kilit değişimi yapmaktayız. Kaliteli firmalarla ve yıllardır öne gelen tecrübemizle işinizi en kısa sürede yapıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz tecrübemizle ve müşteri memnuniyeti düzgün bir şekilde ihtiyaçları karşılamak ve güvenilir bir şekilde sağlamak. Giriş kattan tut 100 katlı binaya kadar hizmet ediyoruz. Tek kazanan biz değil değerli müşterimizde olmalıdır. Kadromuz güvenilirdir. Sizin için dünyanın sonuna kadar gideriz.  Evet herkesin aklında ki soru maliyet öyle değil mi? Maliyeti herkesin bütçesine uygun fiyata yapıyoruz. Herkesin korktuğu acaba benim eşyama bir şey olur mu? Bunun riskini düşürüyoruz.

Müşteri memnuniyeti demek bizim memnuniyetimiz demek!  Müşterilerimiz memnun olursa çevresine bize önerir ki bize referans olur. Ve çevre bizi tanır. Sadece bir gülümse ve tatlı dil bizim için yeterlidir. Dilek ve şikayetleri iyi dinler ve kendi hatalarımıza bakar ona göre yol çizeriz. Profesyonelce yapıyoruz. Hem kendimizi umursuyor hem de müşterilerimizi önemsiyor ve umursuyoruz.

Müşteriye Önerilerimiz

 Müşterilerimize hep önerdiğimiz yıllık çelik bakımı yapılması bu işlem nasıl olur? Sadece temiz ıslak bezle kimyasal malzeme olmadan örneğin; çamaşır suyu, Arap sabunu, deterjanlar olmadan silmeniz yeterlidir.  Kimyasal kullanarak kapının bozulmasına ve yıpranmasına sebep olur.  Soğuk ve sıcak havalar yüzünden kapılarınız eski parlaklığını kaybedebilir. Bunun için cila gerekli ve önemlidir. Bunu kendiniz ya da kapıcınız yapabilir.

Kapı kilitlerine ve kilit boşluklarına yabancı madde sokup çıkarmamak. Kapılarımızı sürekli kilitlemek kapımızın ömrünü azaltabilir. Kapımızı yağlarken hangi yağa kullanmalıyım sorusu aklımızdadır. Çözüm çok basit herkesin aklıma yemek yağı gelebilir. Tabii ki de hayır kısa süreli çözüm olacaktır. Motor yağları var hem uzun ömürlü kullanım sağlar. Fakat çok fazla koymayınız yine problem yaşatacaktır. Uzun lafı kısası şudur. Yukarıda söz edilen işlemler  çözüme kavuşmuyorsa bizi aramanız gerekir. İletişim düzgün olduğu sürece hizmetimiz çok güzel ve bir o kadar güzel olacaktır. Anlayış, hizmet be güler yüz amacımız ve müşteri memnuniyeti! Bizim en önemli amacımız o dur.  Sizin mutluğunuz ve güvenliğiniz bizim için önemlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu