Yetkili ServisÇelik Kapı Tamiriİstanbul

Kale Çelik Kapı Tamiri

Kale çelik kapı tamiri hızlı ve garantili bir şekilde yapılır. En iyi şekilde yararlanabilmeniz için hizmet alanında uzman personel tarafından verilir.

 Kale Çelik Kapı Tamiri

Çelik kapı piyasasının en iyi markalarından biri olan Kale Çelik Kapı,1953 yılında Sadık Özgür tarafından atılan temellerle, üretim yapmaya başlayarak varlığını günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır. Aynı zamanda sektörün en yaratıcı firmasıdır. Hizmet politikası olarak güvenlik ve garanti kurallarından taviz vermez. Hem satış hem de üretim hacminden dolayı sektörün lider kapı üreticisi unvanını almıştır.

Kale Çelik Kapı, Türk Standartları Laboratuvarlarında testleri yapılan ve 6. Seviye güvenlik ölçülerine sahip ilk kapı üretici firmasıdır. Kendine özgü çalışma yöntemleri kullanarak, çok büyük projelerin buluştuğu noktadır. Türkiye genelinde en yaygın servis ağına sahip en çok tercih edilen kapı firmasıdır. 50 yılı aşkın tecrübesi, yönetim şekli, üretim tarzı, güçlü ve dinamik yapısıyla her geçen gün yatırımlarını arttırarak ülke ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamaya devam ediyor.

Kale çelik kapı; üretim kapasitesi ve başarısıyla takdir görmüş bir firmadır. Başarıları yalnızca ülkemizde değil, Avrupa’da da en büyük entegre kilit üretim tesisi olmasıyla tescillenmiştir. Çerkezköy’deki fabrika; en yeni ve modern teknolojilerle birleştirilerek kusursuzluğunu korumuştur.

Kale Çelik Kapı Özellikleri Nelerdir?

Kale çelik kapı tüm iş yerlerinde ve evlerde en yüksek güvenlikli korumayı sağlamayı hedefler.  Ürettiği tüm kapı modellerinde üst düzey güvenlik şartıyla üretim yapar ve hırsızlık girişimlerine karşı savunma gücü en yüksek olan kapılar üretir. 100 civarında çelik kapı modeline sahip olan Kale çelik kapı, tüm modellerinde aynı güvenlik ve direnç özelliğini sağlar.

Kapıların fiyatları ise, tasarımlara, aksesuar özelliklerine ve kilitleme seçeneklerine göre farklılık gösterir.   Kale çelik kapıları stoklarda bulamayabilirsiniz. Sipariş sonrası adresinize gelen özel teknik ressamlar sayesinde kapınızın takılacağı bölümden özel ölçüler alınmak suretiyle üretime başlanır. Üretimi gerçekleşen kapınız montaj ekiplerinin randevu almasıyla, kurulum ve montaj aşamasına geçilir.  

Kale Çelik Kapı Güvenliği

Kale çelik kapı fiyatları çok değişiklik göstermektedir. Bunların sebepleri arasında kapı üzerinde bulunan motiflerin payı büyüktür. Her ne kadar fiyat farklılığı olsa da tüm kapı modellerinde üst düzey koruma ve güvenlik sağlanır.  Özel üretilmiş kanca sistemiyle ana kilit ve hem al hem üste yerleştirilmiş emniyet kilit sistemiyle büyük güvenlik sağlanır.

Çelik kapı kilidi çok önemli bir husustur. Sonuçta evi dışarıya açan yer kapılardır. Kapı kilidinin güven vermesi ve dış etkenlere karşı mümkün mertebe koruyucu olması gerekir.

Kale çelik kapılar, alanında deneyimli, titiz bir ekip tarafından üretildiği ve son teknolojilerle müşterilere ulaştırıldığı için genellikle sorun yaşanmamaktadır. Çelik kapılarda yaşanabilecek sorunlardan bazıları , kilitlenme sorunu, kapı düşmesi, menteşe kırılması ve arızası, fayansların tadilat sonrası oluşabilecek sorunlar, kesme yükseltme gibi olabilir.

Kale çelik kapı tamiri gerektiren sıkıntılar bazı durumda ise kapıdan bağımsız olarak gelişen dış etkenler olabilir. Mesela; eski yapılar, giriş katlar, ev içindeki parke yapımı veya eski mermerlerin sökülmesi durumunda kapı yükseltme hedeflenmesi olabilir.

Kale çelik kapı tamiri profesyonel ekipmanlarla, bakım, onarım gibi işlemler ile de Kale Çelik Kapı firması güvencesiyle yapılır. Kapılarımız uzun yıllar garanti kapsamında olacağı için aslında herhangi bir sorun yaşanması çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Ancak yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda müşteri temsilcilerimiz daima size en hızlı ve en pratik çözümü sunacaktır.  Kale çelik kapı tamiri için olası bir problemde Türkiye’nin her yerindeki şubelerimizden acil destek sağlanır ve sorunun en kısa sürede çözülmesi gerçekleşir. Haftanın her günü yirmi dört saat, müşteri temsilcisine ulaşabilir destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu