İstanbul

Çelik Kapı Montajı

Çelik kapı montajı konusunda kurumsal destek alarak en iyi şekilde takılmasını sağlayabilirsiniz. Montaj konusunda iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Çelik Kapı Montajı 

Çelik kapı montajı, güvenilir hizmet ve kaliteli işçilik ile ev ve iş yerlerinizin üst düzey güveliği için hizmet vermektedir. İnsan yaşamı boyunca güvenliğe oldukça önem vermiştir. İlk çağlardan beri bu sistem günümüze kadar gelmiştir. O dönemlerde de insanlar yaşam alanını, çevresini ve ailesini türlü kötülüklerden korumak için güven oluşturacak setleri oluşturmuşlardır.  Bizlerde sizlerin güvenliğini önemseyerek, çelik kapı montajımız hizmetimiz ile sizler in güvenliğini fazlasıyla önemsemekteyiz. 

Yaşam alanlarının güvenliğini, sağlamak ve huzurlu bir şekilde ömür geçirmek büyük bir önem taşımaktadır.  Güvenilir bir firmanın hizmetinden faydalanarak, arzu edilen modeller ile, ev ya da iş yerinin güvenliğini son model çelik kapılar ile sağlayabilirsiniz.   

Çelik Kapı Nedir?  

Yaşam alanlarının vazgeçilmezi haline gelen çelik kapılar, önemli bir güvenlik önlemidir.  Çelik kapı denilen ürün aslında nedir?  

Çelik kapı, çelik ve sac malzemenin güçlendirilmiş, programlı kilit sistemli ile tasarlanıp oluşturulan, herhangi bir zorlama ve müdahaleye karşı üretilen, dayanıklı kapılardır. Özel ve güçlü kilit sistemi ile tasarlanan çelik kapılar, günümüzde güvenlik açısından fazlasıyla tercih edilmektedir. Lüks olmaktan çıkıp, günümüz şartları gereği adeta ihtiyaç haline gelen çelik kapılar, caydırıcı özelliği ile tercih edilmektedir. Çelik ve sac gibi sert malzemeler, dışarıdan hırsız vs. gibi etkenlere karşı oldukça güçlü maddeler olduğu için, güvenle tercih edilebilir.  

İyi Bir Çelik Kapı Nasıl Olmalıdır?  

Çelik kapılar, güvenlik önlemlerin başında geldiği için, önem arz etmektedir. Normal kapılara nazaran, %90 daha fazla güvenlidir.  İyi bir çelik kapı ise, çok yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmış olmalıdır. Bunu anlayabilmek dışarıdan o kadar kolay mı? Tabi ki hayır. Ama birkaç özellik ve püf noktalarına dikkat edilirse, çelik kapı montajı daha kolay bir hale gelmektedir.  Bunların ilki, özellikle belirli ölçülere göre üretilen çelik kapılar olmalıdır. Tam ölçülerde üretilen kapılarda boşluk olmayacağı için, hırsızların işini kolaylaştırmadan direkt caydırıcı bir etken olacaktır.   

Malzemesinin gerçekten çelikten yapılmış olması gerekmektedir. Dışarıdan içindeki, çelik mi, değil mi? anlaması zordur.  Bunun nedeni ise dışındaki boya kaplamadan ileri gelir. İşte bu noktada bakacağınız ve önem vereceğiniz ilk şey, TSE belgesi olup olmadığıdır. Belgesi olan kapılar, TSE onayından geçtiği için, güvenle tercih edilebilirler. Belgesi ve garantisi olmayan kapıların kullanımından kaçınılmalıdır. Aksi halde telafisi zor olan istenmeyen durumlar ile karşılaşılmaktadır.  Bakılması gereken nokta, her zaman için fiyatı değil güvenli olmasıdır. Söz konusu durumda da kapı tercihi konusunda daha hassas olunmalıdır.  

Güvenli Mekanlar İçin  

Gerçek malzemelerden üretilen çelik kapılar, bulundukları alanları koruması bakımıyla kullanışı yaygın bir durumdadır. Tahta ve benzeri kapılara göre daha güvenilir ve sağlam olan bu kapılar, yaşam alanlarında huzurla oturmalarını sağlamaktadır. Hırsızların çelik kapıları gördüğüne caymaları da bu kapıların güvenli olduklarını kanıtlar niteliktedir. Çelik kapı montajı bu gibi durumlarda oldukça hayati önem taşımaktadır.  

Kilitleri kırılmayan, delinmeyen, darbelere oldukça dayanıklı olan çelik kapılar, kullanım kolaylığı ve çabuk montajı ile de kullanıcılara ferahlık sağlamaktadır.  Farklı model ve renk seçenekleri ile, hizmet sağlayan çelik kapılar, seçeneklere göre kullanım sağlamaktadır. Yapıları aynı, renk ve kaplamaları ise değişkenlik göstermektedir.  

Montajı Oldukça Kolay  

Montaj öncesinde gerekli ölçüler alın alınarak, yerinde fizibilite çalışması yapılmaktadır. Doğru ölçüler tespit edilip, montajı yapılacak çelik kapı için daha sonrasında eski kapının sökülme işlemi yapılmaktadır. Dikkatli bir şekilde, sökülen eski kapı, sonrasında yerini çelik kapının profile bırakmaktadır. Doğru ölçüler sayesinde, yerine oturtulan çelik kapı çok kısa bir süre içerisinde, etrafa zarar vermeden çelik kapı montajı aşamasını bitirmektedir.  

İstenilen modellerde, evlerinizde ve iş yerlerinizde güvenle yaşamak için çelik kapı tercihlerinizde firmamızın güvenilir TSE belgeli modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz huzurla oturun diye, biz varız. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu