İstanbul

Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı modelleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunulmakta olup ekonomik fiyat politikası benimsenmektedir.

Çelik Kapı Modelleri

Farklı renk ve tasarımlarla çelik kapı modelleri ile evimiz daha şık, daha konforlu ve daha güvenli bir hal alıyor. Genel itibariyle çelik kapılar yaşam alanlarımız etkileyen, bizi ve evimizi dışarıya karşı koruyan kullanışlı rahat herhangi bir mekândan içeri ve ya dışarı çıkmamızı sağlayan araçlardır. Herkes yaşadığı evin güzel ve kendi isteğine göre dizayn edilmiş olmasını ister. Evinizi kendi hayalinize göre dekore ederken çelik kapı modelleri için de dekorasyonunuza uygun şık ve modern ya da daha klasik çizgilerde üretilmiş olanlar için bir göz gezdirebilirsiniz. Çeşitli yapılarda çeşitli renk ev ebatlarda üretilen kapılarla istediğiniz tasarımda kapınızı seçerek evinizin dizaynını tamamlayabilirsiniz.

Çelik Kapı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çelik kapı seçimi  üretilen ebatlarıyla, aç – kapa yönüyle, üretimde kullanılan maddeleriyle çok önemli bir hal alıyor. Göz zevkinden önce dikkat edilmesi gereken nokta kapının sağlam ve kaliteli olmasıdır. Sağlam ve emniyetli kapılar sizleri yaşam alanlarınızda güvenle korur. Koruyuculuk özelliği  arttırılmış olan modellerden ekstra sağlam olan modellere kadar birçok çelik kapı modelleri sizlere geniş ürün yelpazesi sunuyor. Yenilikçi, modern teknolojilerle üretilmiş yeni nesil kapılar, konforunuzu ve emniyetinizi arttırır ve sizleri güvenli bir yaşam alanı sunar.

Çelik Kapı Estetiği Mi, Çelik Kapı Güvenliği Mi?

Yalnızca güvenlik olarak değil estetik olarak da çelik kapı modelleri sizlere şık ve estetik birçok model sunar. Doğru ebatlarda seçilmiş, sağlam materyallerle  montajı yapılmış çelik kapı güvenlik açısında sizi tatmin edebilmelidir. Aynı zamanda şık olmalı ve evinizin her detayı gibi bu detayı da seçtiğiniz duvar renginden koridorun aynasına kadar birçok detayla uyumlu ve uygun seçilmelidir. Bu şekilde seçilen kapılar sizin hem güvenliğinizi sağlar hem de evinizin şıklığını tamamlar. Böylece çelik kapıda güvenlik mi şıklık mı ikilemini çözmüş olursunuz ve evinize ekstra güvenli bir şıklık almış olursunuz.

Çelik Kapı Aksesuarları ve Ekipmanları

Çelik kapılar için ekstra sağlam ekipman malzemeleri, aç – kapa yönü detayı, ağırlıkları ve yenilikçi teknolojiyle üretilmiş ekstra emniyetli kilit sistemleriyle çelik kapı modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu sayede aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve eksik olan ekipmanlarıyla kapınızı dört dörtlük bir sağlam kaleye çevirebilirsiniz. Öncelikle takılacak olan çelik kapının yeri önemlidir. Çünkü her kapı aynı ebatlara sahip değildir ve takıldığı yere göre aç kapa yönü belirlenmelidir. Gerekli ölçüler ve ebatlara uygun kapı seçiminden sonra kapının ağırlığını taşıyabilecek menteşe seçilmelidir.

Çelik Kapı Üretim Parçaları

Çelik kapılar için üretilmiş kapı menteşeleri montajından sonra önemli bir diğer detay olan kapı koludur. Kapı kolu da kapının takılacağı yere göre belirlenmelidir. Mesela dış kapılar için genellikle sabit düz ya da yuvarlak dış kapı kolları seçilmelidir. Arıca kapı kollarının kalitesine dikkat edilmelidir, paslanmaz çelik alaşımlı, pirinç alaşımlı ya da alüminyum kapı kolları en çok tercih edilen çeşitlerdir. Kapıların açık kalmasını istemiyorsanız kapı hidrolikleri tam size uygun ürünlerdir. Kapının yavaşça örtülmesini sağlayan bu alternatif ürün tercihinize göre kapınıza monte edilir.

Çelik Kapı Kilitleme Sistemleri

Çelik kapı modellerinden en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise hiç şüphesiz kilitler ve kilit sistemleridir. Yeni ve modern kilit çeşitleri ile ister anahtarlı ister anahtarsız birçok çeşit ve birçok modelde kapı kilidi ile çelik kapınızın aksesuarlarını tamamlayabilirsiniz. Çelik kapı modelleri ve çeşitleri için firmamızdan bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu