İstanbul

Apartman Kapısı Tamiri

Apartman kapısı tamiri hizmet içeriği alanında uzman kadro ile profesyonel bir şekilde verilir. Hizmet almak için tıklayın.

Apartman Kapısı Tamiri

Apartman kapısı tamiri, apartmanlarımızın genel olarak yıpranmamasında ve iyi gözükmesinde etkili işlemlerdir. Apartmanlarımızın giriş kapıları, insan ve eşya geçişinin yoğun olarak kullanıldığı yerlerdendir. Bu sebepten ötürü yıpranmaya ve metal yorgunluğuna çok fazla rastlanır ve apartman kapısı tamiri belli aralıklarla gerçekleşebilir.

Bunun yanında dış cephede oldukları için güneş ısısı, yağmur ve soğuma gibi olumsuzluklar sonucunda ahşapta çatlamalar, renk solması veya vernik bozulması gibi hasarlar meydana çıkabiliyor. Bu gibi dış cephe ve yoğun kullanılan kapıların düzenli bakımları belli bir süre içinde, sorun olsun veyahut olmasın, bakımlarının yapılması, ileriye dönük çok daha büyük problemleri önlemiş ve ayrıca da kullanımda rahatsızlık vermeden görevini layığıyla yerine getirmiş olur.

Apartman Kapısı Kilit Arızası ve Tamiri

Apartman kapısı tamiri konusunda kilit otomatları genellikle ön planda olur. Apartman kapılarının kilidi bas-aç adlı otomatlardır. Bunlar genelde hava şartlarından ve yoğun kullanımdan kapanma ayarı problemleri ortaya çıkıyor. Bu kilitler hassas ayar-bakım gerektiren son derece hassas olan kilitlerdir, dikkat edilmesi gerekir ve uzmanlar tarafından servisi yapılmalıdır.

Apartman Kapısı Hidrolik Arızası ve Tamiri

Apartman kapısı tamiri konusunda hidrolikler tekniksel olarak önemli bir yer tutar. Kapı kapatıcılar (hidrolikler) görev yapacağı kapının ağırlığına göre seçilmelidir. Örneğin 120 kilogram ağırlığında bir kapıya 5 numaralı kapı hidroliği kullanılması hiç doğru olmaz. Kapı kapatıcıların kapanma ayarı kapatıcının üzerindeki ince ayar vidaları, kapı kapatıcıların kolundan ve kare anahtarların yuvasından olmak üzere 3 kademede ayar yapılır ve uzman tarafından servisi yapılmalıdır.

Eğer sizin de bu gibi bir şikâyetiniz veya apartman kapısı tamiri talepleriniz var ise kapınızın sistemine göre yapılacak tamirat hakkında bilgiyi alarak servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 

Apartman Kapısı Aksesuarlarında Renk Solma ve Arızası ve Tamiri

Hava şartlarının ve yoğun temas neticesinde kapı aksesuarında renk atma, solma ve kırılma gibi bozulmalar olabilmektedir. Bu aksesuarların kaplaması yenilenebilenler kaplamaya, düzelmeyecek derecede olanlar ve kırılanlar yenisi ile değiştirilmelidir.

Bu takım şikâyetleriniz veya apartman kapısı tamiri talepleriniz var ise kapınızın sistemine göre yapılacak apartman kapısı tamiri hakkında uzmanları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Apartman kapıları, dış cephe kapıları olması nedeniyle güneş, yağmur ve soğuk hatta sıcakla teması sebebi ile kapı ahşap yüzeyinde çatlamalar, renk solması veya verniklerinin bozulması gibi hasarlar olabiliyor. Bunun yanında yoğun kullanımdan kaynaklanan çizilmeler ve ezilmeler de olabiliyor. Bunların tamiri ise uzman ekiplerimizin tespiti neticesinde boya veya değişim farklılığıyla kolayca yapılır.

Apartman Kapısı Görünüm Yenileme

Apartman kapısı tamiri evlerimizin güvenliği için ne kadar önemli ise apartman, villa ve apartmanların genel güvenliği için de çok önemlidir. Apartman kapısı tamiri son derece önemlidir.  Metal aksam sabit kalmak şartı ile ahşabı yıpranmış veya bozulmuş giriş kapılarının dış cepheye dayanıklı ahşaplarla yenilenmesi, istenmesi durumunda mevcut olan cam ölçülerini değiştirme, sac kesme, ferforje uygulama gibi bütün apartman kapısı görünüm yenileme işleri doğrultusunda uzman ve yetenekli uzman ekiplerimiz tarafından ölçülenir. Çizimleri yapılarak, sizlerden onay alınarak uygulanır.

Personel Profesyonelliği

Sistematik olarak yılların tecrübesi ile çalışmalarını sürdüren profesyonel personellerimiz, işini son derece kaliteli ve doğru şekilde yapıyor. Piyasa genelinde çalışan firmaların aksine müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, tıpkı firmanın prestiji gibi prestijli personeller ile işini sürdürmeye devam ediyor. Tamir konusunda gayet pratik bir geçmişe sahip olan personellerimiz, her geçen gün işindeki profesyonelliğe daha fazla yaratıcılık ekleyerek işine devam ediyor. Firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu